Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Činovník (hokej)

Činovník utkání je podle 5. části pravidel ledního hokeje jeden nebo dva hlavní rozhodčí, dva čároví rozhodčí, dva brankoví rozhodčí, videorozhodčí, časoměřič, trestoměřič a zapisovatel. Za činovníka utkání se považuje i hlasatel v boxu činovníků.

Literatura[editovat | editovat zdroj]

• Karel Gut, Václav Pacina: Malá encyklopedie ledního hokeje, Olympia – Šport, Praha – Bratislava 1986, str. 92

Tento článek je převzat z české wikipedie - otevřené encyklopedie, originální článek naleznete na adrese: „https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Činovník_(hokej)&oldid=10445259
Stránka byla naposledy upravena 25. 6. 2013 v 22:50. Editovat celý článek Činovník (hokej).
Text je dostupný pod licencí Creative Commons Uveďte autora – Zachovejte licenci 3.0 Unported, případně za dalších podmínek. Podrobnosti naleznete na stránce Podmínky užití.
Další služby: Portál | Katalog | Hledej | Zprávy | Počasí | Kurzy | Práce | Slovník | TV | Online hry | Java hry | SMS | Loga a melodie | Chat | Fórum | Kontakt | Set-top-boxy