Hledat:

Invia.cz Last minute Tunisko Dovolená v Chorvatsku Pojeďte do Egypta Bulharsko Last minute Kréta
 

2. česká fotbalová liga 2003/04

(přesměrováno z 2. fotbalová liga 2003/04, přímý odkaz na 2. česká fotbalová liga 2003/04)
2. fotbalová liga 2003/04
Země Česko Česká republika
Borlänge Domnarvsvallen hörnflagga.JPG
Informace
Ročník 11. ročník
Vítěz FK Mladá Boleslav
Postupující 1. FK Drnovice
Sestupující SC Xaverov Horní Počernice
1. HFK Olomouc
2002/03 2004/05


Mužstva v sezóně 2003/04

Tento článek vypovídá o 2. nejvyšší fotbalové soutěži v Česku – o jejím jedenáctém ročníku. O ročníku 2003/04.

Poř. Tým Z V R P VG OG B
1. FK Mladá Boleslav 30 16 7 7 50 24 55
2. 1. FK Drnovice 30 15 9 6 34 22 54
3. FC Bohemians Praha 30 13 12 5 37 21 51
4. SK Kladno 30 15 5 10 47 27 50
5. FK AS Pardubice 30 14 4 12 40 35 46
6. FC Vysočina Jihlava 30 12 10 8 40 33 46
7. SK Hradec Králové 30 9 12 9 27 30 39
8. AC Sparta Praha „B“ 30 9 11 10 32 24 38
9. FK SIAD Most 30 11 5 14 33 34 38
10. FC Vítkovice 30 9 10 11 28 36 37
11. 1. FC Brno „B“ 30 11 3 16 36 40 36
12. SK Sigma Olomouc „B“ 30 9 8 13 40 51 35
13. TJ Tatran Prachatice 30 9 7 14 31 49 34
14. FK Kunovice 30 9 6 15 25 43 33
15. 1. HFK Olomouc 30 7 11 12 21 35 32
16. SC Xaverov Horní Počernice 30 8 8 14 25 42 32

Soupisky mužstev[editovat | editovat zdroj]

(v závorce za jménem je počet utkání a branek)

FK Mladá Boleslav[editovat | editovat zdroj]

Pavel Kučera (2/0), Libor Macháček (6/0), Miroslav Miller (22/0) – Roman Bednář (22/10), Miroslav Boniatti (10/1), Tomáš Cigánek (28/5), Tomáš Čáp (15/1), Martin Čupr (26/1), Radek Divecký (14/7), David Gögh (14/2), Damir Grlić (3/0), Gökmen Kore (7/0), Petr Krátký (30/2), Tomáš Kulvajt (25/6), Marek Matějovský (27/2), Václav Paleček (4/0), Tomáš Procházka (17/0), David Rojka (23/7), Tomáš Sedláček (22/3), Jan Skoupý (22/0), Jaromír Šmerda (12/0), Jiří Vít (15/1), Adrian Vizingr (22/0), Radim Wozniak (25/1) – trenér Martin Pulpit (1. až 15. kolo) a Milan Bokša a Luděk Zajíc (16. až 30. kolo)

1. FK Drnovice[editovat | editovat zdroj]

Tomáš Bureš (29/0), Ladislav Kollár (1/0) – Petr Bílek (28/3), Daniel Břežný (28/3), Jan Daněk (12/0), Roman Gibala (14/1), David Hodinář (9/0), Pavel Holomek (25/5), Jiří Krohmer (5/0), Miloš Kropáček (10/0), Stanislav Kučera (17/0), Martin Lukšík (10/0), Petr Macháň (25/4), Zdeněk Opravil (12/1), Milan Petržela (5/0), Jaroslav Schindler (18/0), Richard Sokol (6/1), František Ševinský (9/2), Jiří Šíma (23/0), Rostislav Švec (22/0), Miroslav Třasoň (25/5), Vítězslav Tuma (19/4), Tomáš Vajda (20/3), Radomír Víšek (26/0), Ivo Zbožínek (15/2) – trenéři Václav Daněk (1.–15. kolo) a Josef Mazura (16.–30. kolo)

FC Bohemians Praha[editovat | editovat zdroj]

Pavel Raba (16/0), Michal Václavík (14/0) – Libor Baláž (23/5), Aleš Bednář (25/4), Keita Cučija (8/0), Pavel Čapek (22/1), Jiří Dozorec (16/0), František Hanus (4/0), Daniel Huňa (15/3), Libor Janáček (29/0), Jaroslav Kamenický (15/1), Jiří Kopunec (2/0), Zdeněk Koukal (14/1), Michal Lesák (17/2), Marcel Melecký (10/0), Kamil Novotný (13/0), Pavel Novotný (5/0), Miroslav Obermajer (26/2), Jan Rajnoch (11/7), Tomáš Strnad (25/0), David Střihavka (23/3), Ondřej Szabo (19/2), Ondřej Švejdík (21/3), Ivo Táborský (16/2), Martin Třasák (28/1) – trenér Zdeněk Hruška (1.–15. kolo) a Dušan Uhrin (16.–30. kolo)

SK Kladno[editovat | editovat zdroj]

Petr Kut (12/0), Václav Winter (18/0) – Martin Černoch (28/8), Tomáš Fingerhut (9/0), Filip Herda (28/1), David Hlava (28/2), Lukáš Hodan (19/0), Radim Holub (26/9), Lukáš Hrabák (8/0), František Jakubec (2/0), Pavel Janeček (16/0), Václav Kalina (23/3), Lukáš Killar (8/0), Tomáš Klinka (28/9), Lukáš Kreuz (26/5), Tomáš Marek (28/1), Marcel Melecký (11/0), Bohuslav Strnadel (21/1), Jan Suchopárek (27/6), Jan Trousil (29/2), Jiří Veselý (1/0), Tomáš Vlasatý (21/0), Michal Zachariáš (1/0) – trenér Miroslav Koubek

FK Atlantic Slovan Pardubice[editovat | editovat zdroj]

Jiří Bertelman (6/0), David Šimon (25/0) – Milan Bakeš (25/3), Libor Bosák (15/2), Radek Bukač (23/6), Radek Dolejský (2/0), Tomáš Dujka (10/0), Marek Jandík (1/0), Jiří Kaciáň (27/5), Josef Kaufman (24/0), Michal Kocourek (2/0), Zdeněk Koukal (12/2), Peter Krutý (14/2), Tomáš Kučera (15/1), Ivan Martinčík (7/0), Michal Mojík (10/0), Jaroslav Moník (12/0), Pavel Němeček (30/1), Marián Palát (25/1), Petr Pavlík (14/6), Martin Pazdera (17/2), Tomáš Peteřík (22/3), Libor Púčala (13/3), Dima Rogovik (1/0), Zdeněk Ševčík (12/2), Jan Šimáček (8/0), Radek Vrážel (10/0), Pavel Vrba (23/0) – trenéři Ivan Pihávek a Lukáš Dubský

FC Vysočina Jihlava[editovat | editovat zdroj]

Martin Bílek (3/0/1), Michal Vorel (28/0/10) – Pavel Bartoš (18/1), Petr Baštař (20/2), David Čep (28/2), Aleš Hošťálek (28/5), Michal Kadlec (20/0), Tomáš Kaplan (24/10), David Kotrys (27/1), Jiří Liška (17/0), Jiří Malínek (17/0), Jan Navrátil (14/0), Michal Pacholík (17/1), Lukáš Polónyi (15/3), Ondřej Šourek (24/0), Lukáš Vaculík (12/0), Vladimír Vácha (1/0), Karel Večeřa (30/6), Michal Veselý (29/1), Petr Vladyka (29/3), Jiří Vorlický (4/0) – trenér Jaroslav Netolička

SK Hradec Králové[editovat | editovat zdroj]

Karel Podhajský (28/0), Luboš Přibyl (1/0), Martin Svoboda (3/0) - Michal Blažej (5/0), Tomáš Bouška (13/3), David Breda (19/1), Jaroslav David (11/0), Jiří Dujsík (2/0), Radek Gorol (1/0), Tomáš Jirsák (16/0), Radek Jůn (26/7), Roman Juračka (8/0), David Kalousek (26/0), Daniel Kaplan (17/0), Dalibor Karnay (1/0), Filip Klapka (27/1), Jan Kraus (9/3), Pavel Krmaš (1/0), Pavel Kubeš (12/0), Tomáš Kučera (12/0), Pavel Lukáš (23/0), Aleš Majer (7/0), Martin Merganc (11/1), Jaroslav Moník (6/1), Vítězslav Mooc (4/0), Jiří Poděbradský (3/0), Petr Pokorný (4/0), Miroslav Poliaček (3/0), Adrian Rolko (27/3), Michal Seman (10/1), Radek Sláma (12/1), Ladislav Šebek (8/1), Zdeněk Ševčík (6/0), Michal Šmarda (26/2), Michal Vaniš (6/0), Miroslav Zemánek (27/1) - trenér Leoš Kalvoda (1. až 6. kolo), Vladimír Táborský (7. až 15. kolo), Martin Pulpit (16. až 23. kolo) a Zbyněk Dujsík (24. až 30. kolo)

AC Sparta Praha „B“[editovat | editovat zdroj]

David Bičík (4/0), Tomáš Grigar (10/0), Aleš Hruška (2/0), Petr Kouba (1/0), Michal Špit (13/0) - Patrice Abanda (15/0), Miroslav Baranek (7/1), Radek Dosoudil (23/0), Jan Flachbart (5/0), Igor Gluščević (1/0), Vladimir Gluščević (18/9), Jan Holenda (23/1), Radim Holub (1/0), Jiří Homola (11/0), Ondřej Honka (1/0), Marek Jarolím (25/2), Patrik Ježek (2/0), Petr Johana (2/0), Tomáš Jun (1/0), Martin Klein (6/0), Daniel Kolář (2/0), David Kopta (27/0), Miroslav Král (1/0), Pavel Krmaš (7/2), Michal Kropík (3/0), Miroslav Krulich (12/0), Štěpán Kučera (14/4), Vladimír Labant (1/0), Pavel Malcharek (9/3), Petr Malý (14/0), Michael Mecerod (2/0), Rastislav Michalík (1/0), Josef Obajdin (9/1), Michal Pávek (1/0), Tomáš Pechar (2/1), Pavel Pergl (4/0), Martin Petráš (4/0), Mirko Poledica (6/0), Tomáš Rada (2/0), Jiří Rosický (13/0), Tomáš Sivok (1/2), Petr Šťastný (9/1), Martin Vastl (1/0), Ladislav Volešák (25/3), Jan Vondra (6/0), Lukáš Zelenka (4/0), Michal Zelenka (27/0), Michael Žižka (28/2) - trenér Václav Kotal (1. až 15. kolo) a Boris Kočí (16. až 30. kolo)

FC MUS Most[editovat | editovat zdroj]

Michal Kýček (27/0), Lukáš Macháček (4/0), Martin Slavík (1/0) – Jiří Adamec (11/1), Martin Boček (7/1), Adam Brzezina (23/4), Ladislav Doksanský (1/0), Marek Endl (28/1), Miroslav Heinc (1/0), Ladislav Jamrich (3/0), Jiří Jedinák (5/0), Petr Jendruščák (14/4), Jiří Kostečka (9/0), Pavel Košťál (15/0), Lubomír Langer (10/2), Michal Macek (27/2), Jakub Mejzlík (17/1), Milan Páleník (10/0), Vladimír Pešek (1/0), Tomáš Pilař (26/3), Tomáš Poláček (28/1), Libor Polomský (2/0), Jan Procházka (18/2), Tomáš Rada (19/0), Stanislav Salač (1/0), Michal Salák (3/0), Petr Sedlák (20/1), Richard Sitarčík (10/2), Jan Svátek (29/5), Jaroslav Škoda (24/0), Petr Zábojník (24/2) – trenér Michal Zach (1. až 24. kolo) a Přemysl Bičkovský (25. až 30. kolo)

FC Vítkovice[editovat | editovat zdroj]

Tomáš Grigar (14/0), Marián Kello (4/0), Mário Mada (13/0) – Jindřich Bittengl (2/0), Martin Bystroň (2/0), Miroslav Černý (26/5), Radim Derych (4/1), Jindřich Dohnal (25/6), Tomáš Freisler (23/3), Tomáš Janoviak (12/0), Martin Kadeřávek (8/0), Miroslav Kaloč (27/0), Daniel Kaspřík (13/1), Marek Kloupar (1/0), Pavel Kunc (5/1), Ondřej Kušnír (15/0), Daniel Kutty (15/1), Pavel Malcharek (15/0), Josef Mikula (9/0), Tomáš Mikulenka (24/0), Roman Musial (10/0), Lukáš Nechvátal (12/0), Lubomír Němec (23/1), Radek Pilař (14/1), David Pražák (5/0), Milan Prčík (23/0), Daniel Rygel (14/4), Ondřej Smetana (26/4), Martin Švec (1/0), Martin Tabaček (7/0), Aleš Vojáček (22/0) – trenéři Bohuš Keler (1.–12. kolo), Lubomír Vlk (13.–15. kolo) a Václav Daněk (16.–30. kolo)

1. FC Brno „B“[editovat | editovat zdroj]

Tomáš Belic (5/0), Peter Brezovan (22/0), Martin Doležal (3/0) – Tomáš Abrahám (1/0), Michal Belej (11/0), Roman Drga (23/2), Martin Dupal (23/0), Lukáš Hlavatý (15/2), Zdeněk Houšť (23/2), Filip Chlup (9/1), Ladislav Jirásek (2/0), Martin Kotůlek (1/0), Karel Kroupa (15/7), Miloš Krško (2/0), Patrik Křap (5/0), Petr Křivánek (5/0), Zdeněk Látal (23/2), Tomáš Máša (20/1), Pavel Mezlík (10/4), Radek Mezlík (24/0), Petr Musil (3/1), Tomáš Návrat (6/1), Jan Nečas (9/0), Zdeněk Partyš (24/0), Zdeněk Polák (2/0), Miroslav Poredský (18/0), Aleš Schuster (3/1), Petr Schwarz (26/2), Pavel Simr (27/9), Radim Stér (10/0), Radomír Šimek (4/0), Petr Švancara (3/0), Pavel Vojtíšek (14/1), Jan Zich (8/0), Marek Zúbek (5/0), Martin Živný (7/0) – trenéři Stanislav Schwarz (1.–15. kolo) a Petr Maléř (16.–30. kolo)

SK Sigma Olomouc „B“[editovat | editovat zdroj]

Tomáš Černý (10/0), Todor Kjučukov (20/0), Martin Vaniak (1/0) – Peter Babnič (1/0), Tomáš Bouška (2/0), Robert Caha (3/0), Jaroslav Černý (15/1), Vlastimil Fiala (2/0), Tomáš Glos (15/1), Vladimír Hrubý (1/0), Michal Hubník (20/9), Roman Hubník (2/0), Martin Hudec (2/0), Ondřej Jorda (4/0), Václav Jordánek (18/1), Petr Kobylík (16/1), Martin Kobylík (2/0), Radim Kopecký (3/0), Ivo Krajčovič (19/1), Martin Král (1/0), Stanislav Krpec (20/1), Filip Lukšík (1/0), Tomáš Mazouch (9/1), Jaroslav Prekop (28/2), Martin Pulkert (21/1), Tomáš Randa (2/0), David Rojka (3/0), Filip Rýdel (23/1), Jan Schulmeister (4/0), Vojtěch Schulmeister (25/10), Patrik Siegl (5/3), Lumír Stoklásek (18/0), Michal Ševela (25/1), Aleš Škerle (26/1), Radek Špiláček (1/0), Pavel Šultes (1/1), Radek Švrčina (19/0), Aleš Urbánek (1/0), Michal Vepřek (6/0), Martin Vyskočil (10/3), Michal Vyskočil (8/0), Tomáš Vývoda (3/0) – trenér Zdeněk Psotka

TJ Tatran Prachatice[editovat | editovat zdroj]

Zdeněk Křížek (1/0), Michal Minár (6/0), Karel Neumann (9/0), Marek Rodák (14/0) - Pavel Babka (29/0), Petr Bouchal (21/1), Jan Bumba (2/0), Peter Cserge (26/0), David Dvořák (5/0), Vlastimil Grombíř (24/0), Erik Koršala (9/1), Tomáš Kostka (24/5), David Kubiš (30/1), Peter Kuračka (24/3), Jaroslav Ludačka (29/1), Václav Mrkvička (25/5), Igor Nitrianský (23/0), Luboš Pecka (30/5), Tomáš Rambous (1/0), Stanislav Rožboud (24/6), Kamil Tobiáš (28/2), Milan Vrzal (24/1), Václav Zedník (5/0) - trenér Miroslav Soukup (1. až 15. kolo)a Karel Musil (16. až 30. kolo)

FK Kunovice[editovat | editovat zdroj]

Michal Kosmál (28/0), Jan Zubík (2/0) – René Bábíček (16/0), Rudolf Bíly (30/3), Daniel Čakajík (10/0), Petr Faldyna (4/4), Tibor Goljan (7/0), Róbert Hejčík (8/0), Michal Hlavňovský (13/2), Vladimír Chalupa (14/1), Aleš Chmelíček (5/1), Jaroslav Josefík (22/1), Martin Kasálek (12/0), David Kopčil (27/2), Marek Kučera (26/0), Josef Lukaštík (13/1), Petr Lukeš (21/2), Daniel Máčala (29/1), Pavel Mačuda (13/0), David Macháček (12/1), Lukáš Matůš (29/2), Jiří Řezník (6/0), Roman Šimeček (14/0), Jiří Vojtěšek (13/0), Libor Zapletal (17/2), Petr Zemánek (19/1), Pavel Žák (8/0) – trenér Lubomír Blaha st.

1. HFK Olomouc[editovat | editovat zdroj]

Petar Aleksijević (7/0), Miroslav Hrdina (7/0), Pavel Kykal (9/0), Miroslav Ondrůšek (8/0) – Lukáš Černín (9/0), Lukáš Fujerik (9/0), Jiří Gába (23/1), Jiří Henkl (25/2), Tomáš Ineman (15/0), Radek Janeček (21/1), Lukáš Jiříkovský (4/0), Marek Kaščák (1/0), Rastislav Kaščák (12/0), Kamil Kořínek (26/3), Lubomír Langer (8/0), Miroslav Laštůvka (13/3), Ivo Lošťák (26/1), Ondřej Lukáš (9/0), Pavel Machač (5/0), David Mydlo (24/0), Roman Nohavica (22/1), Zdeněk Opravil (10/0), Lubomír Pinkava (20/2), Radek Řehák (22/0), Michal Spáčil (27/2), Bohuslav Šnajdr (27/4), Zdeněk Štěpanovský (21/0), Petr Voral (10/0) – trenéři Luděk Kokoška (1.–17. kolo) a Vítězslav Kolda (18.–30. kolo)

SC Xaverov Horní Počernice[editovat | editovat zdroj]

Václav Marek (7/0), Martin Svoboda (4/0), Petr Víšek (20/0) – Vladimír Bálek (15/0), Pavel Bartoš (26/2), Zdeněk Bečka (19/0), Jozef Csölle (20/1), Ladislav Doseděl (7/0), Martin Frýdek (28/2), Miodrag Gak (5/0), Josef Galbavý (22/4), Miroslav Hendrych (27/3), Roman Janoušek (10/1), Jindřich Jirásek (23/3), Dalibor Karnay (14/0), Miroslav Laštůvka (10/0), Jaroslav Ložek (8/0), Lukáš Marek (20/0), Lubomír Myšák (22/2), Jan Penc (22/2), Marek Smola (14/0), Filip Stibůrek (13/0), Jaroslav Svozil (15/0), Milan Šafr (8/0), Michal Šimeček (8/0), Radek Šindelář (26/5), Milan Švec (2/0), Aleš Vašíček (3/0) – trenér Juraj Šimurka (1. až 7. kolo), Jiří Dunaj (8. až 9. kolo), Miloslav Machálek a Luděk Kokoška (10. až 30. kolo)

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]

 
Tento článek je převzat z české wikipedie - otevřené encyklopedie, originální článek naleznete na adrese: „https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=2._česká_fotbalová_liga_2003/04&oldid=16391304
Stránka byla naposledy upravena 31. 8. 2018 v 22:44. Editovat celý článek 2. fotbalová liga 2003/04.
Text je dostupný pod licencí Creative Commons Uveďte autora – Zachovejte licenci 3.0 Unported, případně za dalších podmínek. Podrobnosti naleznete na stránce Podmínky užití.
Další služby: Portál | Katalog | Hledej | Zprávy | Počasí | Kurzy | Práce | Slovník | TV | Online hry | Java hry | SMS | Loga a melodie | Chat | Fórum | Kontakt | Set-top-boxy