Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Oficiální webové stránky

Adirondack Thunder je profesionální americký klub ledního hokeje, který sídlí v Glens Falls ve státě New York. Do ECHL vstoupil v ročníku 2015/16 a hraje v Severní divizi v rámci Východní konference. Své domácí zápasy odehrává v hale Cool Insuring Arena s kapacitou 4 794 diváků. Klubové barvy jsou červená, černá, bílá a šedá. Klub působí jako druhý záložní tým klubu NHL New Jersey Devils.

V lednu 2015, American Hockey League oznámila pro sezónu 2015/16 v rámci nově založení Pacifické divize. Všechny kluby v Kalifornii se usadil do ECHL. V případě Adirondack Thunder, dřívější klub Adirondack Flames, který se museli stěhovat do Stockton Heat. Na oplátku byl Stockton Thunder přemístěn do Glens Falls, následně stěhován do Adirondack Thunder.

Umístění v jednotlivých sezonách[editovat | editovat zdroj]

Stručný přehled

Zdroj: [1]

Jednotlivé ročníky

Zdroj: [1]

Legenda: Z - zápasy, V - výhry, VP - výhry v prodloužení, R - remízy, P - porážky, PP - porážky v prodloužení, VG - vstřelené góly, OG - obdržené góly, +/- - rozdíl skóre, B - body, fialové podbarvení - reorganizace, změna skupiny či soutěže

Reference[editovat | editovat zdroj]

1. a b "ECHL history and statistics" [online]. nhl.com [cit. 2018-06-02]. Dostupné online. (anglicky)

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]

Tento článek je převzat z české wikipedie - otevřené encyklopedie, originální článek naleznete na adrese: „https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Adirondack_Thunder&oldid=16578227
Stránka byla naposledy upravena 31. 10. 2018 v 17:14. Editovat celý článek Adirondack Thunder.
Text je dostupný pod licencí Creative Commons Uveďte autora – Zachovejte licenci 3.0 Unported, případně za dalších podmínek. Podrobnosti naleznete na stránce Podmínky užití.
Další služby: Portál | Katalog | Hledej | Zprávy | Počasí | Kurzy | Práce | Slovník | TV | Online hry | Java hry | SMS | Loga a melodie | Chat | Fórum | Kontakt | Set-top-boxy