Hledat:

Invia.cz Last minute Tunisko Dovolená v Chorvatsku Pojeďte do Egypta Bulharsko Last minute Kréta

00?00(?)

→ Šipka znamená hostování hráče v daném klubu.
* Starty a góly v domácí lize za klub aktuální: k 27. únoru 2016
** Starty a góly za reprezentaci aktuální: k 8. červenci, 2014

Denis Ventúra (* 1. srpna 1995) je slovenský fotbalový záložník, od května 2013 působící v A-týmu FK Senica. Je bývalým mládežnickým reprezentantem Slovenska.

Klubová kariéra[editovat | editovat zdroj]

Svoji fotbalovou kariéru začal v Senici, kde prošel všemi mládežnickými kategoriemi.

FK Senica[editovat | editovat zdroj]

V roce 2012 se propracoval do prvního mužstva. Ve slovenské nejvyšší soutěži debutoval pod trenérem Vladimírem Koníkem v ligovém utkání 33. kola 26. května 2013 proti FC Nitra (vyhra Senice 1:0), odehrál 80 minut.[1] První gól za Senici vstřelil v ligovém utkání 30. kola 10. května 2014 proti MŠK Žilina (prohra Senice 1:4).[2]

Reprezentace[editovat | editovat zdroj]

V letech 2011-2013 byl členem slovenské reprezentace do 17 let. Od roku 2013 do roku 2015 reprezentoval svoji zemi do 19 let.[3]

Odkazy[editovat | editovat zdroj]

Reference[editovat | editovat zdroj]

1. FC Nitra - FK Senica 0:1, eurofotbal.cz, citováno 26. 5. 2013 (slovensky)
  2. FK Senica - MŠK Žilina 1:4, eurofotbal.cz, citováno 10. 5. 2014 (slovensky)
  3. Denis Kubica si oblečie národný dres, fksenica.eu, citováno 11. 11. 2013 (slovensky)

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]

Tento článek je převzat z české wikipedie - otevřené encyklopedie, originální článek naleznete na adrese: „https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Denis_Ventúra&oldid=14016502
Stránka byla naposledy upravena 16. 8. 2016 v 12:12. Editovat celý článek Denis Ventúra.
Text je dostupný pod licencí Creative Commons Uveďte autora – Zachovejte licenci 3.0 Unported, případně za dalších podmínek. Podrobnosti naleznete na stránce Podmínky užití.
Další služby: Portál | Katalog | Hledej | Zprávy | Počasí | Kurzy | Práce | Slovník | TV | Online hry | Java hry | SMS | Loga a melodie | Chat | Fórum | Kontakt | Set-top-boxy