Hledat:

Invia.cz Last minute Tunisko Dovolená v Chorvatsku Pojeďte do Egypta Bulharsko Last minute Kréta

Zlatá medaile 1972/1973 Spartak Trnava

→ Šipka znamená hostování hráče v daném klubu.
* Starty a góly v domácí lize za klub aktuální:
** Starty a góly za reprezentaci aktuální:

Jaroslav Masrna (* 26. května 1949, Prietrž) je bývalý slovenský fotbalista, útočník, reprezentant Československa, mistr Evropy do 23 let z roku 1972.

Fotbalová kariéra[editovat | editovat zdroj]

Za československou reprezentaci odehrál roku 1974 jedno utkání (přátelský zápas s NDR), za reprezentaci do 23 let odehrál 8 zápasů a dal 2 góly. V československé lize odehrál 130 utkání a dal 22 gólů. Hrál za Duklu Banská Bystrica (1968-1969) a Spartak Trnava (1971-1978), s nímž získal tři tituly mistra republiky (1971, 1972, 1973) a dvakrát Československý pohár (1971, 1975). V Poháru mistrů evropských zemí nastoupil v 6 utkáních a dal 1 gól, v Poháru vítězů pohárů nastoupil ve 2 utkáních a v Pohár UEFA nastoupil ve 3 utkáních a dal 1 gól.

Literatura[editovat | editovat zdroj]

• JEŘÁBEK, Luboš: Český a československý fotbal: lexikon osobností a klubů 1906-2006, Praha, Grada 2007.
  • Jindřich Horák, Lubomír Král: Encyklopedie našeho fotbalu − Libri 1997
  • Radovan Jelínek, Miloslav Jenšík a kol.: Atlas českého fotbalu − Radovan Jelínek 2006

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]

Tento článek je převzat z české wikipedie - otevřené encyklopedie, originální článek naleznete na adrese: „https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Jaroslav_Masrna&oldid=15332537
Stránka byla naposledy upravena 18. 9. 2017 v 11:18. Editovat celý článek Jaroslav Masrna.
Text je dostupný pod licencí Creative Commons Uveďte autora – Zachovejte licenci 3.0 Unported, případně za dalších podmínek. Podrobnosti naleznete na stránce Podmínky užití.
Další služby: Portál | Katalog | Hledej | Zprávy | Počasí | Kurzy | Práce | Slovník | TV | Online hry | Java hry | SMS | Loga a melodie | Chat | Fórum | Kontakt | Set-top-boxy