Hledat:

Invia.cz Pojeďte do Egypta Kanárské ostrovy Dovolená - Turecko Dominikánská republika Madeira Last minute

Ladislav Michalík

Osobní informace
Datum narození 6. listopadu 1941 (76 let)
Další informace

→ Šipka znamená hostování hráče v daném klubu.
* Starty a góly v domácí lize za klub aktuální:

Ladislav Michalík (* 6. listopadu 1941) je bývalý český Fotbalový útočník.

Fotbalová kariéra[editovat | editovat zdroj]

V československé lize hrál za Baník Ostrava (19611973), odehrál 202 utkání a vstřelil 46 branek. V sezóně 1965/66 se stal s 15 góly nejlepším ligovým střelcem. V Poháru UEFA nastoupil ve 2 utkáních. Jednou nastoupil v československém reprezentačním B-mužstvu.

Literatura[editovat | editovat zdroj]

• JEŘÁBEK, Luboš: Český a československý fotbal: lexikon osobností a klubů 1906–2006, Praha, Grada 2007.

Externí odkazy[editovat | editovat zdroj]

Tento článek je převzat z české wikipedie - otevřené encyklopedie, originální článek naleznete na adrese: „https://cs.wikipedia.org/w/index.php?title=Ladislav_Michalík&oldid=15850021
Stránka byla naposledy upravena 13. 2. 2018 v 11:44. Editovat celý článek Ladislav Michalík.
Text je dostupný pod licencí Creative Commons Uveďte autora – Zachovejte licenci 3.0 Unported, případně za dalších podmínek. Podrobnosti naleznete na stránce Podmínky užití.
Další služby: Portál | Katalog | Hledej | Zprávy | Počasí | Kurzy | Práce | Slovník | TV | Online hry | Java hry | SMS | Loga a melodie | Chat | Fórum | Kontakt | Set-top-boxy